Podczas XII Leszczyńskiej Olimpiady Sześciolatków emocje były ogromne, zarówno wśród zawodników, jak i dopingującej ich publiczności.
Olimpiada odbyła się w środę, 11 marca w Hali Trapez. Uroczyście otworzył ją prezydent Grzegorz Rusiecki.
W przeprowadzenie konkurencji zaangażowani byli studenci Instytutu Zdrowia i Kultury Fizycznej Akademii Nauk Stosowanych w Lesznie.
W sportowych zmaganiach udział wzięło kilkanaście drużyn.
Wydarzenie wsparła firma ViaCon z Rydzyny.
Wyniki:
[FOTORELACJA]12109[/FOTORELACJA]
[REAKCJA]84266[/REAKCJA]
[ZT]84236[/ZT]
[ZT]84245[/ZT]
[ZT]84260[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz