Na sygnale

Zamknij

Auto wjechało do rowu. Za kierownicą młoda kobieta (zdjęcia)

jrs, fot. Komenda Miejska PSP Leszno 15:30, 22.06.2026 Aktualizacja: 17:25, 22.06.2026
Skomentuj Auto wjechało do rowu. Za kierownicą młoda kobieta (zdjęcia)

Strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia na trasie między Nową Wsią a Pawłowicami. 

Było to w poniedziałek, 22 czerwca po godz. 15. 


Fot. KM PSP Leszno 

Strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Lesznie informują, że auto marki Fiat Punto znajdowało się w rowie. Kierowała nim kobieta w wieku około 25-lat. 

Była przytomna, gdy na miejsce dojechali strażacy. Została przez nich wyciągnięta z samochodu i przekazana pod opiekę ratowników medycznych. 

Działania prowadzili strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Lesznie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu. 

Także w poniedziałek, ale w Wijewie doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów marki BMW i Peugeot.

 
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Brennie 

::news{"type":"see-also","item":"88052"}

::news{"type":"see-also","item":"88043"}

::news{"type":"see-also","item":"88049"}

 

(jrs, fot. Komenda Miejska PSP Leszno)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%