Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:44, 16.08.2022
Znalezienie partnera lub partnerki z pomocą internetu, w dzisiejszych czasach nie jest już niczym trudnym. Wystarczy zaledwie chwila spędzona w internetowej wyszukiwarce, aby naszym oczom ukazała się lista różnych portali randkowych. Bez problemu znaleźć można portale randkowe przeznaczone dla rolników, osób nieśmiałych, ludzi mieszkających za granicą lub osób otyłych.
09:32, 16.08.2022
Doradztwo personalne to nic innego jak wsparcie w procesie rekrutacyjnym zarówno firmy zatrudniającej, jak i osób fizycznych. Praca takiego specjalisty może przyczynić się do znacznej poprawy procesów rekrutacyjnych, a co za tym idzie lepszego zarządzania zasobami ludzkimi i budżetem firmy.
09:16, 16.08.2022
Nauczyciel w swojej pracy musi mierzyć się z wieloma trudnościami – jednym z nich jest brak funduszy na projekty edukacyjne, które swoim zakresem wychodzą poza standardowe, przewidziane w podstawie programowej lekcje. Szukasz sposobu na wyjście z uwierających Cię ram? Dowiedz się, jak możesz sfinansować innowacyjne działania i wraz z wiedzą – dostarczyć uczniom ciekawych doświadczeń.
09:00, 16.08.2022
Dobre jakościowo meble, to większa chęć do nauki, a więc też lepsze oceny. To udowodnione naukowo. I logiczne. Aby z tego skorzystać, wystarczy wstąpić do Centrum Mebli Biurowych w Przybyszewie. Nowy rok szkolny coraz bliżej, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Wybór jest prosty, ale też urozmaicony - tam znajdziesz szeroki asortyment mebli do nauki - dla ucznia czy studenta.
20:50, 15.08.2022
Do pierwszego dzwonka zostało jeszcze tylko kilkanaście dni. Pora zatem pomyśleć o szkolnej wyprawce. Największy wybór plecaków, tornistrów, zeszytów, piórników, farb, kredek, piór, długopisów, pomocy naukowych, podręczników i... innych akcesoriów dla przedszkolaka, ucznia i studenta znajdziecie w sklepie Żak przy ulicy Ofiar Katynia 4-6-8 w Lesznie.
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
14:17, 12.08.2022
Gdy po raz pierwszy kupujemy sobie jakikolwiek nowy sprzęt do domu czy mieszkania – jest to dla nas ważne wydarzenie. Nie mamy pojęcia, co warto wybrać i w jaki sposób mamy uchronić się przed pomyłką.
08:29, 12.08.2022
Firmy kurierskie często oferują paczki do Niemiec. Odnalezienie się w gąszczu ofert czasem jest bardzo trudne. Jednak różnią się one takimi cechami jak wsparcie, koszt czy dodatkowe usługi. Tani kurier nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem dla biznesu. Co powinno się znaleźć w idealnej ofercie?
13:52, 11.08.2022
Golf to wyjątkowy rodzaj sportu, który natychmiast kojarzy się z wyższymi sferami, ogromnymi otwartymi przestrzeniami oraz starannym doborem kija przed każdym uderzeniem. Rosnąca popularność golfa sprawia, że powstaje coraz więcej miejsc, gdzie można chwycić za kij i spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Pociąga to za sobą również konieczność odpowiedniego zabezpieczenia strefy rozgrywki, co rodzi pytanie „dlaczego warto zamontować piłkochwyty na polu golfowym
13:42, 11.08.2022
Funkcjonalność, wielofunkcyjność, jakość, estetyka i elegancja, czyli perfekcja w każdym calu. Poznajcie Studio Kuchni Verle działające w Lesznie, przy ul. Gronowskiej. Tu spełniają się marzenia o wyjątkowych wnętrzach.
09:28, 11.08.2022
Pobyt nad morzem wiąże się przede wszystkim z relaksem i odpoczynkiem. Jeśli w grę wchodzi wylegiwanie się na plaży, to koniecznością jest połączenie tego z letnimi przekąskami. Uwielbiamy pyszne jedzenie i to ono jest dopełnieniem udanych wakacji. Jakie letnie przekąski znajdziemy nad Polskim morzem? Standard to z pewnością gofry, które każdemu kojarzą się z wakacyjnym klimatem. Jaką wersją tego przysmaku możemy cieszyć się nad morzem?
09:13, 11.08.2022
Obecne czasy, a konkretnie XXI wiek to wbrew pozorom najbezpieczniejszy czas do życia w dziejach świata. Jednocześnie jednak, współcześnie jako ludzie musimy się borykać z wieloma innymi problemami, w tym ze zmianami klimatu i globalnym ociepleniem. Skutkuje to między innymi ogromnymi suszami, anomaliami pogodowymi i gorszym dostępem do wody. Czy tegoroczne lato tez było cieplejsze niż wcześniejsze, a temperatury naprawdę znacznie wzrosły?
09:00, 10.08.2022
Rozmowa z Rafałem Zalesińskim, Prezesem Zarządu/Dyrektorem Generalnym Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Lesznie.
09:54, 09.08.2022
Podstawową formą recyklingu tworzyw sztucznych jest ich przetworzenie w granulat do wtryskarek, który może zostać ponownie wykorzystany w procesach produkcyjnych. Rozwiązanie to nie tylko pozwala chronić naszą planetę, ale również zmniejszyć koszty produkcji elementów z tworzyw sztucznych. W związku z tym, jakie rodzaje tworzyw sztucznych mogą być poddawane procesowi granulowania?
13:28, 08.08.2022
Domy w stylu skandynawskim cieszą się coraz większym uznaniem we Wrocławiu, jak i w całej Polsce. Tego typu domy stanowią swego rodzaju alternatywę dla standardowych domów murowanych. Jednak mimo rosnącej popularności domów w stylu skandynawskim, wzbudzają one wiele emocji, a także różnych opinii