Zamknij
REKLAMA

Sale konferencyjne w Poznaniu - duży wybór i doskonała lokalizacja

11:44, 23.06.2022 | .

Organizacja konferencji w Poznaniu to doskonały wybór pod względem logistycznym. Łatwy dojazd z każdego miejsca w Polsce i na świecie, duża liczba obiektów konferencyjnych w centrum miasta i na obrzeżach, a także atrakcje stolicy Wielkopolski wręcz przemawiają za tym, by organizować spotkania biznesowe lub eventy właśnie tutaj.

Poznań – to tu bije biznesowe serce Polski

Poznań od lat postrzegany jest jako miejsce idealne do wszelakich kontaktów handlowych i branżowych. Lokalizacja w centralnej Polsce, doskonała komunikacja kolejowa, drogowa i lotnicza, a przy tym silne wielkopolskie tradycje sprawiły, że dziś hasło „konferencja w Poznaniu” odbieranie jest dużo pozytywniej niż konferencja w jakimkolwiek innym mieście. Poznań jest synonimem biznesowej solidności i wysokiego poziomu obsługi. A przy tym jest to miasto pełne unikalnych zabytków, ciekawych miejsc i tradycji, które warto poznać, jak choćby wypiek tradycyjnych rogali.

Sale konferencyjne w Poznaniu – dobra lokalizacja i duży wybór

W mieście tak mocno związanym z biznesem nie mogło zabraknąć sal konferencyjnych na najwyższym poziomie. Mieszczą się one zarówno w hotelach, jak i restauracjach. Można też zorganizować konferencję w mniej oczywistym miejscu, np. w kinie.

Jednym z większych obiektów, zdolnych pomieścić nawet 600 osób, jest poznańska Aula Artis. To miejsce wyjątkowe, bo odbywają się tu zarówno konferencje, eventy, spotkania branżowe, jak i przedstawienia teatralne oraz koncerty. Niewiele mniej, bo około 400 gości pomieszczą słynne Termy Maltańskie. Ośrodek konferencyjny z basenem to miejsce niewątpliwie warte uwagi.

Większość sal konferencyjnych w Poznaniu mieści się w hotelach i trzeba przyznać, że to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy chodzi o zorganizowanie kilkudniowej imprezy. Pełną listę obiektów można znaleźć tutaj: https://www.salebiznesowe.pl/miasto/konferencje-poznan.

Mniejsze eventy, jubileusze i rodzinne uroczystości mogą być organizowane w restauracjach.

Niezależnie od lokalizacji wszystkie sale konferencyjne w Poznaniu mają doskonałe przygotowanie techniczne. Do dyspozycji gości jest sprzęt multimedialny, nagłaśniający oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Oczywiście sale są klimatyzowane.

Atrakcje Poznania warte poznania

Ta swoista gra słów może być potraktowana jako zaproszenie do odwiedzenia tego niewątpliwie ciekawego miasta. Czas wolny warto przeznaczyć na zwiedzenie Starówki (poznańskie koziołki to obowiązek!), odwiedzenie poznańskiej Filharmonii, odwiedzić ogród zoologiczny lub palmiarnię.

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%