Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:16, 24.05.2022
Materiał pod, którym wypoczywamy ma bardzo duże znaczenie, wpływa nie tylko na komfort wypoczynku ale również dba o nasze zdrowie. Odpowiednio dobrana pościel to klucz do wygodnego snu. Zastanawiasz się jaki rodzaj pościeli będzie najlepszy? Przede wszystkim naturalny! W dalszej części artykuły znajdziesz kilka informacji oraz propozycji dotyczących wyboru kompletu do sypialni.
12:18, 23.05.2022
Wypożyczalnia samochodów Poznań to miejsce, w którym można wypożyczyć samochód na atrakcyjnych warunkach. Wypożyczenie samochodu w 99RENT zawsze uwzględnia indywidualne potrzeby klienta, dlatego też firma zyskała spore uznanie wśród swoich odbiorców. Przekonaj się, że wynajem samochodów w najlepszej wypożyczalni w Poznaniu to czysta przyjemność. Przekonaj się, jak wynająć samochód!
11:02, 19.05.2022
Gdy inflacja bije kolejne rekordy, a stopy procentowe pną się do góry, raty kredytów także rosną. Ale nie w Credit Agricole, który gwarantuje swoim klientom stałą ratę przez cały okres trwania umowy kredytowej. Jak to możliwe?
08:53, 19.05.2022
Gdy zbliża się lato, z radością myślimy o tym, że w końcu będziemy nosić lekkie ubrania. Mogą się jednak pojawiać wątpliwości co do tego, jak zrobić porządek w garderobie. Co warto w niej zostawić, a czego lepiej się pozbyć i w co ją uzupełnić?
08:43, 19.05.2022
Nie wszystkie zapisy występujące w umowach kredytów frankowych są zgodne z prawem. Wtedy określane są one jako klauzule abuzywne lub niedozwolone. Gdy umowa kredytu zawiera takie zapisy, mogą być one podstawą do jego przewalutowania lub unieważnienia. W jakich sytuacjach jest to możliwe?
REKLAMA
09:38, 17.05.2022
Aplikacje mobilne stały się czymś, co może mieć wpływ na różne części naszego życia. Jakie przykłady możesz wymienić?
08:08, 17.05.2022
W okresie letnim coraz więcej osób zastanawia się nad budową tarasu. Nawet niewielka przestrzeń prawidłowo zagospodarowana w sposób znaczny poprawi komfort życia. W jaki sposób zbudować taras budżetowo i bezproblemowo?
00:00, 17.05.2022
Banki starają się wytoczyć swoje najsilniejsze działa w procesach spraw frankowych, aby zminimalizować ilość przegranych spraw. Frankowicze jednak nie poddają się w walce o sprawiedliwość i swoje roszczenia sukcesywnie podejmując decyzję o kierowaniu swoich spraw na wokandy sądowe. Ostatnie dwa miesiące opiewają w nadzieję dla strudzonych rosnącymi spłatami kredytobiorców, a z odsieczą przychodzi Sąd Najwyższy, który tylko w maju zamierza rozpatrzyć 50 spraw frankowych na zaplanowanych posiedzeniach. Nadzieja przeobraża się jednak w realne pozytywne decyzje, bowiem w zeszłą środę Sąd Najwyższy poparł dwie skargi Prokuratora Generalnego kierując sprawy do ponownego rozpatrzenia.
13:25, 16.05.2022
Często to małe rzeczy przynoszą nam ogromną radość w życiu – jedną z nich są ubrania. Może się wydawać, że wybór odpowiedniego outfitu to coś nieistotnego, ale wysokiej jakości strój to element, który pozwala nam na wyrażanie siebie. Warto przy tym postawić na jakościową odzież włoską. Jak jednak odróżnić tę, której warto poświęcić uwagę? W końcu nie wystarczy, by ubranie posiadało na metce napis Made in Italy. Przekonaj się sama!
13:09, 16.05.2022
Rossmann po raz kolejny zdobył dwa prestiżowe tytuły za działania na rzecz pracowników. Nasza firma otrzymała nagrodę „Friendly Workplace 2022” oraz „Solidny Pracodawca Roku 2022”.
REKLAMA
11:57, 16.05.2022
Jednym z kompleksów kobiety jest z pewnością cellulit. Pomarańczowa skórka nie wygląda atrakcyjnie i sprawia, iż kobiety czują dyskomfort kiedy mają odsłonić pofałdowane części ciała. Jak poradzić sobie z cellulitem? Jakie są przyczyny jego powstania? Jak można zniwelować cellulit?
11:39, 16.05.2022
Wynajem kamperów to popularne rozwiązanie wśród mniej doświadczonych podróżników, którzy dopiero wchodzą w caravaningowy świat. Ta oto forma podróżowania niewątpliwie każdego roku przyciąga setki zafascynowanych nią osób i nie zapowiada się, aby miało to ulec zmianie. Pojawia się jednak myśl – Ile kosztuje wynajem kamperów? Kto może prowadzić kampery i co należy wiedzieć przed pierwszą podróżą? Sprawdźcie koniecznie nasze wskazówki!
15:01, 13.05.2022
Używane meble mogą być ładne, dobre i tanie! Można się o tym przekonać w Centrum Mebli Biurowych w Przybyszewie. To prężna firma zajmująca się od 7 lat między innymi obrotem używanymi meblami biurowymi – meblami poleasingowymi.
08:56, 12.05.2022
Tekstylia mają ogromną moc. Mogą całkowicie zmienić wygląd naszej sypialni, odświeżyć salon lub zadbać o nową jakość naszego snu. Dobrej jakości produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Świeża pościel z satyny bawełnianej poprawi komfort snu, a prześcieradła wykonane z dobrej jakości bawełny sprawią, że tylko na nich będziemy chcieli spać. Miękki dywanik, poduszki, czy nowe zasłony zapewnią elegancki wygląd pokoju. Kupując nowe ręczniki możemy niewielkim kosztem odmienić wygląd naszej łazienki. W połączeniu z innymi tekstyliami domowymi, takimi jak koszyczki czy pudełeczka, łazienka zyska nowy wygląd.
11:05, 11.05.2022
Właściciele nieruchomości muszą pamiętać o wykupieniu stosownej polisy i jej regularnym odnawianiu. Ponieważ w razie kradzieży lub innych trudnych do przewidzenia zdarzeń mogą bezpowrotnie stracić cały dobytek. Dlatego warto wiedzieć, na co trzeba zwrócić uwagę, wybierając polisę ubezpieczeniową dla danego lokalu lub budynku. Zatem jak znaleźć najlepszą ofertę?
REKLAMA