Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:00, 22.07.2021
Może najprościej jest zadzwonić pod numer 792 333 330 i zamówić dania prezentowane w internecie na stronie www.pizzeriabunio.pl, jednak lepiej wybrać się osobiście na późne śniadanie, obiad lub kolację do Restauracji i Pizzerii Bunio w samym centrum Wilkowic. Lokal zyskał nowy styl, znacznie się powiększył, a jadłospis zaskakuje różnorodnością.
10:51, 22.07.2021
Bloki mieszkalne składające się z wielu segmentów ze względu na nietypową bryłę zazwyczaj nazywane są falowcami. Gdzie w Polsce znajdują się najdłuższe budynki mieszkalne i jaką długość osiągają?
00:00, 22.07.2021
Popularność pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech rośnie z roku na rok. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, które niewątpliwie jest wyższe od tego, które można uzyskać Polsce, praca ta pozwala poznać inną kulturę, czy też podszkolić język. Jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku? Jakie predyspozycje należy posiadać, aby móc podjąć pracę w charakterze opiekuna? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
09:34, 21.07.2021
Instagram już dawno przestał być miejscem służącym tylko to dzielenia się zdjęciami z wakacji. Obecnie stał się on ogromną platformą biznesową, którą zarówno duże firmy międzynarodowe, jak i małe jednoosobowe działalności wykorzystują w celach marketingowych i sprzedażowych. Coraz prężniej rozwija się także influencer marketing. Jedną z najważniejszych rzeczy na portalach społecznościowych jest zaangażowanie fanów, mierzone likami i komentarzami na Instagramie.
14:30, 19.07.2021
Czy wiesz, że niektóre odpady nadają się do ponownego wykorzystania bez ingerencji profesjonalnego recyklera? Recyklerem możesz stać się TY i w domowym zaciszu sprawić, że zanim coś wyrzucisz możesz jeszcze wiele zyskać, wykorzystując te odpady ponownie. Co ciekawe, nie trzeba ich nawet w żaden sposób przetwarzać, wystarczy zmienić ich sposób wykorzystania. Przeznaczenie ich może być już zupełnie inne. Warto! Zaoszczędzisz dla siebie i dla środowiska.
13:11, 19.07.2021
Koło zębate jest podstawowym elementem każdej przekładni zębatej, odgrywając kluczową rolę w prawidłowym działaniu zróżnicowanych mechanizmów ? od prostych układów napędowych po zaawansowane projektowo turbiny. Koła zębate ? tworząc rozbudowane przekładnie ? zapewniają wszystko to, czego oczekuje się od działania układu: łatwość obsługi, prostotę konserwacji, wydajność i żywotność mechanizmów oraz równomierne działanie. Stąd ich niekwestionowana popularność branży mechanicznej, automatycznej i narzędziowej.
10:59, 19.07.2021
W czasach obecnych dość wielu z nas doskonale wie o tym, że recyklingowi poddaje się wiele typów metali i tworzyw sztucznych, czyli wykonuje się z nich kompletnie nowe przedmioty i to niekiedy w kilka godzin. Kluczowe znaczenie ma też i to, że recykling to także skup tonerów w Poznaniu, bo typowy toner do drukarki to także element, z którego można wykonać coś nowego.
13:04, 14.07.2021
Konieczność nabycia własnego mieszkania lub domu, wiąże się dla większości z nas z wydatkiem, któremu trudno podołać. Nie każdy dysponuje dużymi oszczędnościami albo bogatą rodziną czy przyjaciółmi, którzy są nam w stanie pomoc. Wówczas koniecznością staje się kredyt hipoteczny, wzięty w banku, którego spłata będzie rozłożona na kilkadziesiąt lat. Oczywiście można nie zdecydować się na wzięcie takiej pożyczki, ale wówczas będziemy skazani na wynajem mieszkania albo domu do końca życia. W przypadku kredytu mieszkaniowego trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów, takich jak, np. rzeczywista roczna stopa oprocentowania naszej pożyczki, etc. Im więcej będziemy wiedzieć na temat rynku kredytów mieszkaniowych, tym lepszą pożyczkę możemy pozyskać na rynku bankowym - warto to mieć na uwadze.
07:54, 14.07.2021
Trwa przebudowa ulicy Fabrycznej w Lesznie. Inwestycja ma bardzo szeroki zakres, a jednym z jej elementów są podziemne zbiorniki retencyjne, które będą gromadzić wodę po gwałtownych opadach deszczu. Takie rozwiązanie ma pomóc zapobiec podtapianiu domów na dużym osiedlu mieszkaniowym oraz znajdujących się w pobliżu zakładów przemysłowych. Produkcją zbiorników retencyjnych zajmuje się firma ViaCon Polska z Rydzyny.
10:57, 13.07.2021
Chociaż maseczki wielorazowe były znane od lat, ostatnie kilkanaście miesięcy sprawiło, że musieliśmy się z nimi zaprzyjaźnić wszyscy. Aby taka maseczka była skuteczna, liczy się nie tylko materiał, z jakiego jest wykonana, ale również sposób użytkowana.
00:00, 12.07.2021
Każda torba golfowa jest idealna, ale dla konkretnej grupy zawodników.
00:00, 09.07.2021
Sytuacji, w których może być konieczne szybkie dostanie się do pojazdu bez kluczyków może być wiele. Często właściciele aut próbują samodzielnie otworzyć drzwi, ale zazwyczaj kończy się to jedynie większymi problemami, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy fachowców, którzy oferują awaryjne otwieranie samochodu Poznań ma możliwość skorzystania z najlepszych ślusarzy, którzy są dostępni 24 godziny na dobę, dbając o bezpieczeństwo swoich klientów. W jakich sytuacjach niezbędna jest pomoc profesjonalistów?
00:00, 09.07.2021
Kontrakt futures to kontrakt terminowy, zawierany między dwiema stronami, które zobowiązują się do przeprowadzenia transakcji ściśle określonej ilości instrumentu bazowego, po ustalonej cenie w konkretnym terminie. Inwestorzy mają do dyspozycji kilka rodzajów kontraktów, między innymi na waluty, akcje, obligacje i wiele innych.
11:21, 08.07.2021
Rokrocznie w Polsce dochodzi do dużej liczby wypadków i kolizji drogowych. Najczęstszą ich przyczyną jest nadmierna prędkość i niedostosowanie się kierującego do warunków panujących na drodze. Niestety, wciąż gros kierowców szafuje życiem swoim oraz innych ? widać to niemal za każdym razem, kiedy wyjeżdża się na drogę.
12:01, 07.07.2021
Masz co najmniej 13 lat? Jesteś uczniem szkoły średniej, studentem lub po prostu lubisz tworzyć? Koleje Wielkopolskie łączą Wielkopolskę już od 10 lat, dlatego z tej okazji zapraszają do udziału w konkursie na plakat "Koleje Wielkopolskie - pociąg do sztuki". Pokażcie Wasze doświadczenia, skojarzenia, Wasze historie związane z Kolejami Wielkopolskimi!