Zamknij

REKLAMA
00:00, 03.01.2020
Wybór pościeli dla najmłodszych członków rodziny niewątpliwie jest przeżyciem dla młodych rodziców. Biała, kolorowa, jedwabna, bawełniana? Jak dużo jej kupić, jak często zmieniać? Rozwiewamy wszystkie wątpliwości.
09:29, 02.01.2020
Magazynowanie towarów oraz ich transport wiążą się z procesem znakowania opakowań. Proces ten ma na celu szybką identyfikację poszczególnych kategorii produktów, a każde opakowanie zostaje w odpowiedni sposób oznakowane zgodnie z właściwym podziałem i klasyfikacją. Znakowanie produktów w znacznym stopniu usprawnia organizację procesów logistyczno-transportowych, a ponadto przyczynia się do zwiększenia warunków bezpieczeństwa.
09:15, 02.01.2020
Zima powoli się zaczyna, a to najlepszy moment na zaplanowanie ferii dla naszego dziecka. Wielu rodziców nie chce, aby w tym okresie ich pociecha nudziła się w domu. W końcu zimowa przerwa od nauki może być ciekawym czasem pełnym przygód. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie miejsce na ferie dla dziecka. Coraz popularniejsze stają się obozy zimowe! Dzieci z wielką radością na nie wyjeżdżają i nie mogą się doczekać kolejnych. Dlaczego warto wysłać swoją pociechę na obóz zimowy?
12:00, 27.12.2019
Każdy posiadacz pojazdów transportu bliskiego zapewne prędzej czy później stanie przed koniecznością wymiany części do wózków widłowych. Zużywanie się poszczególnych podzespołów widlaków jest bowiem normalne, związane ze zwykłym użytkowaniem pojazdów. Jesteś ciekaw, jak naprawić swój pojazd, nie narażając się przy tym na zbyt duże koszty? W tym artykule wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z wymianą części do wózków widłowych ? zapraszamy do lektury!
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 23.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
1
11:33, 03.12.2019
Może zamiast tradycyjnych bombek na choince zawiesić ozdoby drewniane? Równie dobrze mogą być świątecznym prezentem.
14:49, 18.11.2019
Kiedy decydujesz się na zmianę szczoteczki manualnej na elektryczną, stajesz przed trudnym wyborem. W sklepach możesz wybierać między wieloma modelami tych urządzeń. Różnią się one zarówno wyglądem jak i metodą oczyszczania zębów, wbudowanymi trybami oraz zestawami, w jakich są sprzedawane. Po jaką ze szczoteczek sięgnąć? W tym artykule, pomożemy ci się zdecydować!
12:16, 18.11.2019
Używanie specjalistycznych narzędzi pomiarowych znacznie poprawia jakość pomiaru. Pomiar nie jest robiony metodą tradycyjną, na przykład taśmą pomiarową, więc jednocześnie wyniki może być bardziej precyzyjny. Nie tylko dokładność danych związanych z pomiarem ścian czy długości to zdecydowany plus instrumentów, na przykład dalmierzy czy niwelatorów. Istotny pozostaje czas ? dzięki szybkiemu i dokładnemu pomiarowi prace na budowie mogą przebiegać bez żadnych dodatkowych, niepotrzebnych zakłóceń.
10:07, 12.11.2019
Gorączka u dziecka zawsze budzi niepokój u rodziców. Jest widoczną oznaką, że w małym organizmie dzieje się nie najlepiej. I chociaż pomaga zwalczać infekcję, zbyt wysoka lub długo utrzymująca się temperatura może wyrządzić wiele szkód. Polecamy wszystkim rodzicom zapoznać się z podstawowymi faktami dotyczącymi gorączki u dzieci.
12:54, 07.11.2019
Automatyczne odnawianie polisy u dotychczasowego ubezpieczyciela to nawyk większości z nas. Z braku czasu, wygody czy po prostu słabego rozeznania w ofercie rynkowej ? wpłacamy proponowaną cenę na konto ubezpieczyciela i mamy problem z głowy. W ten sposób najczęściej sporo przepłacamy za polisę. Dlatego zanim z automatu odnowimy ubezpieczenie domu i mieszkania ? warto poświęcić kilka minut na poznanie warunków i cen polis mieszkaniowych w kilku firmach, z których wybierzemy dla siebie najlepszą ofertę.
12:30, 31.10.2019
Jeszcze nigdy wysyłanie paczek nie było tak proste! Za pomocą paczkomatów, których wciąż przybywa w różnych miastach Polski, można realizować wysyłki szybko, tanio i bezpiecznie. Nareszcie koniec z czekaniem w długich kolejkach, koniec ze stresem z tym związanym oraz powtarzającym się wciąż pytaniem ? czy zdążę dziś wysłać paczkę? InPost wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując najlepsze z możliwych rozwiązanie ? czyli niezawodne paczkomaty!
15:45, 23.10.2019
Grudzień zbliża się wielkimi krokami. Co za tym idzie zaczynamy powoli myśleć o świętach, i tych w domu, i na polu zawodowym. Jak co roku, całą firmą spotkacie się zapewne na wigilii firmowej. Co zrobić, aby nie było to nudne spotkanie przy barszczu z uszkami i cieście? Podpowiadamy jakie atrakcje będą popularne w tym roku na firmową imprezę świąteczną!
2
09:03, 21.10.2019
W życiu każdego z nas zdarzają się różne sytuacje. Nagłe wydatki, awaria auta, konieczność przeprowadzenia remontu czy atrakcyjna oferta zakupu sprawiają, że nerwowo sprawdzamy stan domowych finansów.
11:19, 16.10.2019
Kursy, które można wykorzystać zawodowo: od prawa jazdy, przez specjalistyczne szkolenia z obsługi sprzętu budowlanego, szkolenia UDT czy SEP, są przeprowadzane przez wiele szkół. Żeby jednak nauczyć się jak najwięcej, warto zrozumieć, że dobry kurs to więcej, niż tylko wyrobienie podstawowego programu.
REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone