Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:47, 13.05.2021
Ciepłe morze, słońce wcześnie rano zaglądające przez okno, pewność pogody, pyszna kuchnia i mnóstwo atrakcji - Hiszpania każdego roku przyciąga rzesze turystów z całego świata. A szczególnie popularnością cieszą się Wyspy Kanaryjskie i Baleary. Ceny mogą zaskoczyć, pozytywnie. Przeglądając oferty na portalach oferujących wycieczki, tańsza jest Majorka niż Teneryfa, ale zazwyczaj tak było, gdyż jest bliżej nam do niej. Są miesiące droższe i tańsze. Kiedy warto jechać? Gdzie jest piękniej?
10:54, 13.05.2021
Taki pęd do wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zasługują na słowa uznania. Zwłaszcza w obecnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Już w najbliższą niedzielę, 16 maja, niemal 20 medyków dyżurujących na leszczyńskim SORze weźmie udział w szkoleniu z zastosowania ultrasonografii u pacjentów w stanach nagłych. Organizatorami spotkania są Fundacja Mocni na starcie oraz projekt Ratunkowa w Roztoce. Szkolenie wspierają Ratownicy Medyczni Leszno.
09:03, 12.05.2021
Uruchomienie mikroinstalacji fotowoltaicznej na Stacji Uzdatniania Wody Karczma Borowa w Lesznie.
10:39, 10.05.2021
Winkhaus Polska za rok obchodzi 30-lecie powstania przedsiębiorstwa. Powód do świętowania będzie podwójny, ponieważ z końcem roku ma zostać oddane do użytku, zaprojektowane z rozmachem, centrum logistyczne z nowoczesnym magazynem wysokiego składowania.
00:00, 10.05.2021
Duszący kaszel w nocy jest bardzo uciążliwą dolegliwością, która utrudnia zasypianie i uniemożliwia spokojny sen. Przyczyny nocnego duszącego kaszlu mogą być różne, od chorób górnych dróg oddechowych, po choroby serca i układu pokarmowego. Przewlekły i uporczywy kaszel w nocy oraz towarzyszące mu duszności powinny być jak najszybciej skonsultowane ze specjalistą. Co oznacza duszący kaszel w nocy? Dlaczego nasila się o tej porze dnia?
00:00, 07.05.2021
EMS (Electric Muscle Stimulation) to elektryczna stymulacja mięśni, która zdobywa coraz większą popularność w treningu siłowym i fitness. Pozwala oszczędzić czas i uzyskać pożądane efekty przy mniejszym wysiłku. Na czym polega EMS i czy rzeczywiście jest tak skuteczny, jak zapewniają ci, co go stosują. W tym artykule postaramy się przybliżyć jego metodykę działania.
00:00, 07.05.2021
Wizyta w salonie medycyny estetycznej, czy spa to często niemały wydatek. Każda z nas chce dobrze wyglądać na wiosnę. Niemniej jednak często musimy stać przed wyborem, czy nowe buty i kurtka na wiosnę dla dziecka, czy może wizyta w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Zatem stajemy się przed trudnym do rozwiązania problemem, czyli na co postawić na mój wygląd, czy potrzeby moich domowników.
08:05, 05.05.2021
Jednym z najpopularniejszych sposobów na rozpoczęcie biznesu, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców, jest właśnie franczyza. Opinie dotyczące tego modelu są bardzo pozytywne, a do najczęstszych wyborów należy Żabka. Franczyza w ramach sieci ?małych wielkich sklepów? ma wiele zalet ? oto najważniejsze kwestie.
08:00, 04.05.2021
Gotowi? Zapinajcie pasy, bo już w ten weekend odbędzie się długo wyczekiwany V Festiwal Smaków Food Trucków na Nowym Rynku w Lesznie.
1
09:00, 03.05.2021
W piątek i sobotę, 7 i 8 maja odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EDUKACYJNYCH pn. UWAGA EDUKACJA, której organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego Departament Edukacji i Nauki oraz Grupa MTP. Ta edycja jest wyjątkowa, bo po raz pierwszy odbędzie się ON-LINE.
10:58, 28.04.2021
Przy biurkach i przed komputerem spędzamy coraz więcej czasu. Właściwie, można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że w trakcie całej ewolucji człowiek nie spędzał tyle czasu w pozycji siedzącej, co dziś. Nasze kręgosłupy nie są do tego przystosowane, stąd coraz dłuższy czas pracy przed komputerem jest równoznaczny z większą częstotliwością występowania schorzeń.
08:34, 28.04.2021
Sprzedaż samochodu to poważna sprawa, która może powodować stres oraz poczucie niepewności. W tym tekście opowiemy Ci nieco więcej o tym, jakie obowiązki spoczywają na Tobie jako sprzedawcy. Dzięki tej wiedzy cała transakcja będzie bezproblemowa i całkowicie zgodna z prawem.
10:57, 27.04.2021
Nie musisz wychodzić z domu, by zjeść smacznie, zadbać o zdrowie i sylwetkę. Catering Dietetyczny Poziomka zrobi to za Ciebie, zapewniając dostawę posiłków pod wskazany adres. Na mapie dostaw właśnie pojawiło się LESZNO.
15:08, 26.04.2021
Dzięki wprowadzeniu infolinii obsługujących urzędy administracji publicznej można uzyskać pomoc łatwiej, szybciej oraz bez wychodzenia z domu. Choć nie są one zwykle czynne całodobowo, umożliwiają kontakt przez większą część dnia. Wymiar godzin, w jakich czynne są infolinie telefoniczne, zwykle przekracza godziny otwarcia stacjonarnych urzędów.
14:53, 26.04.2021
Terapia dla par ma różne oblicza ? tak samo jak wyjątkowy jest każdy związek. Wiele osób przekonuje się do korzystania z tego typu pomocy, by poradzić sobie z przykrymi doświadczeniami, znaleźć wspólny język z drugą połówką lub wprowadzić związek na nowy etap. Zdaje się, że do gabinetów psychoterapeutycznych częściej zaglądają mieszkańcy większych miast, nie chcą narazić się na plotki. Czy terapia to wciąż pewnego rodzaju tabu? Co jeszcze można powiedzieć w temacie: terapia dla par?