Zamknij
REKLAMA

Małgorzata Rozenek-Majdan - żyje nią cały kraj

10:42, 09.03.2020 | art.sponsorowany

Nie oszukujmy się – Małgorzata Rozenek-Majdan od lat jest na językach wszystkich. Od kiedy tylko pojawiła się w telewizji jako „Perfekcyjna Pani Domu”. Później wszyscy śledzili jej związki, produkcje, programy, a teraz każdy interesuje się jej ciążą. Jest nieustannie krytykowana, ale i przez wielu uwielbiana. Są oczywiście dwa obozy – niektórzy ją uwielbiają, a inni z kolei szukają do czego by się tutaj przyczepić… Bez wątpienia jednak jest osobą niezwykle medialną. Będzie o niej coraz głośniej, więc dobrze jest o niej wiedzieć jak najwięcej.

 

Kim jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan, z domu Kostrzewska, to polska osobowość telewizyjna i pisarka. Zasłynęła jako „Perfekcyjna Pani Domu”, ale jej dorobek jest znacznie szerszy. Z wykształcenia jest prawnikiem, ale jak sama mówi – zawsze ciągnęło ją do telewizji. Jest kobietą trzykrotnie zamężną – pierwszym jej mężem był Łukasz Bukaczewski, drugim Jacek Rozenek z którym doczekała się dwójki dzieci, a obecnie jest żoną Radosława Majdana, z którym spodziewa się swojego pierwszego dziecka.
W jej dorobku znajduje się m.in. prowadzenie programu „Project Lady”, własny program z mężem - „Iron Majdan”. Była również jurorką w „Bitwie o dom”. W międzyczasie poprowadziła również program „Piekielny hotel”. Jak widać – jest niezwykle rozchwytywana. Jest również kobietą, która otwarcie mówi o in vitro i aby odczarować ten temat – napisała książkę „In vitro. Rozmowy intymne”. I to nie jest jej jedyna książka!
Więcej o niej można znaleźć na https://pinkwall.pl/malgorzata-rozenek-majdan – tam podane są wszystkie najważniejsze informacje o gwieździe m.in. wiek, wzrost, waga, a także cała historia jej życia.

Czemu jest o niej głośno?

Ciągle mówi się o niej w kontekście jej życiowych wyborów, stylizacji, męża, dzieci, projektów których się podejmuje. Obecnie pojawia się w kolorowej prasie w kontekście jej trzeciego dziecka. Jej ciąża jest najchętniej i najczęściej komentowanym tematem. Nie dziwimy się – zawsze właśnie takie wydarzenia z życia gwiazd są najpopularniejsze i na językach wszystkich. Ostatnio w mediach spekulowano o tym, jakiej płci będzie dziecko, a kiedy było już wiadomo – ciągle pisano o tym, jakie imię wybrała para dla swojego malucha. Wydaje się, że medialne zamieszanie nią, jej mężem Radosławem i dzieckiem długo nie minie.

Dlaczego w ogóle czytamy plotki?

Chcemy wiedzieć co dzieje się u naszych ulubionych gwiazd kina, seriali czy muzyki. Interesujemy się tym, co się u nich wydarza. Dzięki temu mamy możliwość poczuć się tak, jakbyśmy byli bliżej tych „niedoścignionych”. Jeśli interesujecie się takimi tematami to najwięcej profili gwiazd, plotek, informacji z ich życia będziecie mieli okazję znaleźć na Pinkwall.pl. Będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się u polskich, a także zagranicznych gwiazdach. Absolutnie musicie obserwować tę stronę, jeśli tylko lubicie plotki, ploteczki, newsy z życia celebrytów i pragniecie lepiej poznać rodzime i zagraniczne gwiazdy!

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone