Zamknij
REKLAMA

ATOM-DOOR - MEBLE SKROJONE NA WYMIAR

08:35, 15.07.2020 | D.C

Na przysłowiowy rzut beretem - zaledwie 10 kilometrów od Leszna - w Lipnie przy ulicy Jackowskiego 24, mieści się siedziba firmy Atom-Door. Na rynku meblowym działa z powodzeniem już od 30 lat. Produkuje szafy przesuwne oraz zabudowy wnętrz.

Atom-Door specjalizuje się w produkcji mebli pod wymiar na indywidualne zamówienie klienta.

Co firma ma w swojej bogatej ofercie?

Szafy przesuwne oraz otwierane na każdy wymiar do dowolnego pomieszczenia.

- Nietypowa wnęka albo skosy nie są problemem. Plan szafy, rozmieszczenie drążków oraz półek są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Drzwi w szafach przesuwnych wykonujemy z aluminiowych systemów najlepszych producentów - Astin, Sevroll.

Kuchnie na wymiar, zabudowy kuchenne w dowolnych pomieszczeniach.

- Nie straszne nam rury oraz krzywe ściany. Każda kuchnia wykonana jest pod konkretny gust klienta. Do wyboru mamy ponad 200 rodzajów kolorów płyty meblowej oraz struktur. Fronty lakierowane w dowolnym kolorze z palety RAL. Stosujemy systemy oraz okucia wszystkich wiodących producentów: Blum, GTV, REJS, HETTICH oraz inne według potrzeb klienta.

Drzwi przesuwne do szaf i pomieszczeń, lekkie i nowoczesne drzwi przesuwne, łamane oraz otwierane do szaf oraz pomieszczeń.

- Wymieniamy stare drzwi przesuwne w szafach oraz wnękach. Do wyboru mamy różne materiały: płytę meblową, lustro, szkło kolorowe, nadruk na płycie. Szklane drzwi do szaf oraz wnęk wykonujemy z bezpiecznego szkła.

Meble na wymiar do pokojów, kompletne zlecenia umeblowania całego domu.

- Oferujemy szafy i meble do nawet najbardziej skomplikowanej garderoby, pokoju dziecięcego czy pomieszczeń gospodarczych.

Meble do łazienki

- Szafki pod umywalki, zabudowa niechcianych rur, liczników do wody, szafki w niedostępnych miejscach, zabudowa wnęk pod pralki.

Meble do biur

- Aranżujemy całe biura i pomieszczenia przeznaczone pod dowolną działalność gospodarczą. Restauracje, lodziarnie, domy kultury, biblioteki, gabinety lekarskie, apteki - to tylko niektóre z naszych realizacji dostosowanych pod konkretną działalność gospodarczą. Mamy w ofercie szafy przesuwne z zamkiem na klucz, gwarantujące bezpieczeństwo Państwa dokumentów.

Atom-Door obsługuje klientów na terenie Wielkopolski, Dolnego Śląska i Lubuskiego.

- Najczęściej montujemy meble na wymiar w Lesznie. Z naszych usług korzystają m.in. mieszkańcy: Wrocławia, Poznania, Zielonej Góry, Głogowa, Legnicy, Lubina oraz mniejszych miejscowości w pobliżu tych miast.

- W odległości 150 km od Leszna dojeżdżamy do każdego klienta na bezpłatny pomiar oraz wycenę. Następnie przygotowujemy wstępny projekt oraz komputerową wizualizację zabudowy. Po ich akceptacji zlecenie zostaje wysłane do produkcji.

- Meble wykonujemy z płyty meblowej najlepszych polskich producentów. Czas na przygotowanie wszystkich elementów mebli trwa najczęściej 2-3 tygodnie od przyjęcia zamówienia.

- Kiedy elementy zabudowy są już gotowe, montażyści przyjeżdżają do Państwa domu, by zamontować szafę lub kuchnię. Transport, wnoszenie oraz montaż mebli uwzględnione są w cenie całkowitej zabudowy podanej na pierwszym etapie współpracy podczas wyceny. Trwa to najczęściej 1-2 dni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

www.atomdoor.pl lub kontaktu telefonicznego 665 100 115.

Skorzystaj z naszej bogatej oferty i kilkudziesięcioletniego doświadczenia!

(Tekst powstał przy współpracy z partnerem handlowym)

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop