Zamknij
REKLAMA

Narożniki modułowe - zbuduj swój własny mebel wypoczynkowy

12:00, 23.08.2021 | ()
Skomentuj

https://www.brw.pl/narozniki-modulowe/Masz wrażenie, że żaden z dostępnych w sklepach narożników nie spełnia twoich oczekiwań? Albo są za małe, za duże, mają za mało miejsc siedzących, do leżenia? Rozwiązaniem twoich problemów będą narożniki modułowe, które znajdziesz na przykład w dużym sklepie meblowym BRW. Dowiedz się, czym są i dlaczego z radością ustawisz je w swoim salonie. Narożniki modułowe – rozwiązania do dużych wnętrz.

Modułowe narożniki to specjalny rodzaj mebli wypoczynkowych, które składają się z modułów. Dzięki nim spełnisz swoje marzenia o perfekcyjnym miejscu na relaks, do spotkań z rodziną lub do snu. Jak wybrać jego model?

Zacznij od zmierzenia salonu i określenia tego, jak duży może być twój narożnik, by móc wygodnie się wokół niego poruszać. Możesz skonfigurować mebel na kształt litery L lub litery U. W pierwszym przypadku będzie sprawiał wrażenie bardziej otwartego, a w drugim oferował zamknięte miejsce do wspólnych spotkań. Wystarczy, że dołączysz mały stolik kawowy, kończąc realizację kącika wypoczynkowego.

Doskonałym pomysłem jest złożenie narożnika modułowego z osobnych modułów. Producenci tacy jak BRW oferują np. siedzący element z pojemnikiem na pościel, długi element służący za miejsce do relaksu w pozycji leżącej, podwójny element siedzący dla dwójki osób, puf, naroże oraz podłokietnik wieńczący róg i bloki maskujące. Moduły mocuje się zazwyczaj z pomocą zaczepów, dzięki czemu po czasie będziesz mógł nawet zmienić układ! To wyjątkowa okazja dla każdego, kto chce mieć możliwość zmiany mebla np. po przeprowadzce do mniejszego mieszkania lub domu.

Elementy, o których warto wiedzieć

Narożniki modułowe mogą posiadać także dodatkowe elementy, które zamienią popołudniowy relaks w prawdziwe przeżycie. Poszukaj regulowanych zagłówków i podłokietników, by podeprzeć swoje ciało w najlepszy możliwy sposób. Chcesz wykorzystać mebel do snu? Obejrzyj narożniki modułowe z funkcją spania, które rozsuwają się np. z pomocą mechanizmu DL, puma, włoskiego i wielu innych. Praktycznym rozwiązaniem są także pojemniki na pościel ukryte pod siedziskami. Dzięki nim w końcu znajdzie się miejsce na wszystko, co do tej pory nie mieściło się w szafach lub pod łóżkiem.
Co z designem? Narożniki modułowe są dostępne w różnych rodzajach obić – to ważne nie tylko ze względu na kolor, ale i właściwości. Niektóre z nich mogą być bardziej odporne na plamy, pazurki zwierząt i ścieranie. Poszukaj swojego nowego narożnika modułowego np. w BRW i sprawdź wszystkie możliwości!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%