Na Skateplazie już od wczesnego poranka spotkać można amatorów akrobacji na rowerze BMX, deskorolce i hulajnodze. I są to młodzi ludzie z całej Polski, którzy przyjechali do Leszna specjalnie na ten obiekt!
Ćwiczą tutaj nie tylko mieszkańcy Leszna i okolic, ale również z całego kraju.
Łukasz Sikora i Łukasz Listwan są z Makowa Podhalańskiego:
_ Leszno to jedno z miast, które odwiedziliśmy podczas naszej wakacyjnej wędrówki. Tyle słyszeliśmy dobrego na temat waszej skateplazy, że musieliśmy ją zobaczyć. I nie zawiedliśmy się, jest super chyba najładniejsza w Polsce. Daje duże możliwości doskonalenia podniebnych akrobacji na rowerze.
Ignacy Kiełczeski i Jakub Stop przyjechali do Leszna z Warszawy.
_ Jeśli mam oceniać wasz obiekt to na 10 możliwych punktów daję 10 _ powiedział Ignacy. Tuż obok rowerzystów ćwiczyła grupa amatorów jazdy na hulajnodze wyczynowej, którzy stanęli do pamiątkowej fotografii.
ed, fot. E.Baldys
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz