Wiadomości

Zamknij

Jasełka i opłatek w PM 19 (zdjęcia)

08:22, 21.12.2017
Skomentuj Jasełka i opłatek w PM 19 (zdjęcia)

W Przedszkolu Miejskim nr 19 w Lesznie, przed podzieleniem się opłatkiem, dzieci i zaproszeni goście obejrzeli Jasełka wg Wandy Chotomskiej, w wykonaniu dzieci z grupy Zajączki.

Barwne widowisko przygotowały nauczycielki Agnieszka Szkaradkiewicz i Iwona Polsakiewicz.

Po złożeniu świątecznych życzeń przez dyrektor przedszkola Beatę Lewandowską, przedszkolaki  z grupy: Krasnale, Biedronki, Motylki, Smerfy i Zajączki, wspólnie z swoimi nauczycielkami oraz  zaproszonymi gośćmi udali się do swoich sal, gdzie przygotowany został wigilijny poczęstunek.

Przed spożyciem tradycyjnych wigilijnych potraw, przy dźwiękach polskich kolęd, przełamano się opłatkiem i składano sobie świąteczne życzenia.

ed, fot. E.Baldys

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu leszno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%