Zamknij

Budowla gigant powstaje w szybkim tempie, tuż za granicami miasta Leszna. W hali będzie...

10:13, 09.08.2019 | an, Fot. A. Neczyński
REKLAMA
Skomentuj

Tuż za rogatkami Leszna, w pobliżu osady Maryszewice buduje się ogromne Centrum Logistyczne. Tak wielkiej budowy jeszcze w regionie nie było.

Inwestorem Centrum jest spółka związana z dwoma wielkimi firmami Eurocomfort i Euroline. Wykonawcą generalnym leszczyńskie przedsiębiorstwo budowlane REAL.

Centrum Logistyczne jest gigantyczne. Ma 35.000 metrów powierzchni posadzki. Budowa idzie niezwykle sprawnie. Stoi już cała konstrukcja, montowane są ostatnie elementy dachu, stawiane są ściany.

Zarówno Eurocomfort, jak i Euroline to firmy potrzebujące ogromnych powierzchni magazynowych. Zarówno na materiały do produkcji, jak i na wyroby gotowe, czekające na wysyłkę do sieci handlowych w całej Europie. Do tej pory firmy wynajmowały magazyny u wielu partnerów. Nowe Centrum Logistyczne problem ten rozwiąże.

Hala o powierzchni 3,5 hektara, mimo, że jest gigantyczna, nie będzie końcem inwestycji. W przyszłym roku zostanie dobudowana bliźniacza jej część. A wtedy obiekt będzie miał nieprawdopodobną powierzchnię 70.000 metrów. 

 

REKLAMA
(an, Fot. A. Neczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone