Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Zatrudnimy koordynatora usług opiekuńczych w Olsztynie

Data dodania: 2019-03-26 14:12:37ID: 72

669Pokaż numer[email protected]use-seniorenbetreuung.de

Zatrudnimy koordynatora usług opiekuńczych w Olsztynie Grupa HDOmedical to grupa Spółek specjalizujących się w usługach opieki nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania.
Naszą misją jest organizacja kompleksowej opieki domowej nad osobami z zaburzeniami psychiatrycznymi z ograniczoną samodzielnością.
24-letnie doświadczenie na rynku sprawia, że nasze usługi są świadczone z najwyższą starannością.

Za każdym naszym działaniem stoi Człowiek. To właśnie Ludzie stanowią dla nas najwyższą wartość.

Opis stanowiska:

- organizacja i nadzór pracy Opiekunów
- współpraca z Klientami, Urzędami i Ośrodkami Pomocy Społecznej
- sporządzanie comiesięcznych rozliczeń i nadzór nad dokumentacją
- prowadzenie procesu rekrutacji na stanowisko Opiekuna
- adaptowanie i szkolenie nowych Pracowników (Opiekunów) do pracy
- odpowiedzialność za realizacje usług
- współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania wobec Kandydata:

- wykształcenie w kierunku medycznym lub społecznym
- wiedza z zakresu nauk medycznych i społecznych
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

Kariera w HDOmedical to:

- możliwość rozwoju ścieżki kariery
- po czasie adaptacji- praca na samodzielnym stanowisku
- możliwość realnego wkładu w rozwój firmy
- praca w środowisku ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie
- wsparcie na każdym etapie pracy
- praca na podstawie umowy

Tel.669 981 156, mail: [email protected]