Zamknij

Praca w "ABC" i leszno24.pl. Zatrudnimy DZIENNIKARZA

11:55, 04.04.2024 Ogłoszenie/Praca Aktualizacja: 12:38, 04.04.2024

Leszczyńska Oficyna Wydawnicza sp. z o.o. - wydawca gazety "ABC" i portalu leszno24.pl zatrudni DZIENNIKARZA lub kandydata na dziennikarza.

Zakres obowiązków:
* realizacja materiałów prasowych, fotograficznych, wideo,
* edycja informacji prasowych, materiałów foto i wideo,
* współprowadzenie portalu i kanałów social media.

Wymagania stawiane pracownikowi:
* kreatywność w pomysłach na zaplanowany materiał,
* dociekliwość, rzetelność i terminowość w pisaniu,
* samodzielność, mobilność,
* miejsce zamieszkania: Leszno.

Oferujemy:
* pracę rzeczywistą, nie wirtualną,
* etat,
* szkolenia.

Zasady wyboru kandydata:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysłanie swojej oferty (CV, swoją ofertę, ewentualnie mile widziane próbne lub wcześniej realizowane teksty) pocztą elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem "Dziennikarz".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Wysłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych celem udziału w rekrutacji. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Leszczyńska Oficyna Wydawnicza sp. z o.o., 64-100 Leszno, ul. Słowiańska 63/1.

(Ogłoszenie/Praca)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%