Zamknij

Praca w "ABC" i leszno24.pl. Szukamy HANDLOWCA

12:33, 04.04.2024 Ogłoszenie/Praca, Fot. pixabay Aktualizacja: 12:34, 04.04.2024

Leszczyńska Oficyna Wydawnicza sp. z o.o., wydawca gazety "ABC" i portalu leszno24.pl zatrudni HANDLOWCA - doradcę klienta ds. reklamy i marketingu.

Zakres obowiązków:
* pozyskiwanie nowych partnerów reklamowych,
* dbanie o dobre relacje z obecnymi partnerami biznesowymi,
* sprzedaż powierzchni reklamowej w "ABC" i leszno24.pl.

Oczekujemy:
* zaangażowania, kreatywności, samodzielności, sumienności, dobrej organizacji pracy, wysokiej kultury osobistej, swobody w nawiązywania kontaktów, nastawienia na sukces, posiadania prawa jazdy,
* preferowani kandydaci z Leszna lub powiatu leszczyńskiego.

Oferujemy:
* umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz prowizją od uzyskanych efektów,
* szkolenie oraz wszelką pomoc w adaptacji na tym stanowisku,
* zwrot kosztów podróży, laptop, telefon lub dopłatę do własnego telefonu.

Wyślij do nas CV na adres : [email protected] z dopiskiem HANDLOWIEC. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Wysłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych celem udziału w rekrutacji. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Leszczyńska Oficyna Wydawnicza sp. z o.o. 64-100 Leszno, ul. Słowiańska 63/1.

(Ogłoszenie/Praca, Fot. pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%